Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podmiot liryczny to chyba w wierszu występuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie jest od razu uniewazniona praca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w epice nie ma podmitu lirycznego gosciu... LOOOL jaki ziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agg napisał:
Ale porażka z tą maturą! Dziwne były pytania do tego tekstu, niektóre takie zagmatwane, że nie wiadomo było no co konkretnie chodzi... A pisanie własnego tekstu... szkoda słów. Dali takie lektury do jakich nauczyciele przyjmują małą wagę omawiając je na lekcjach. Każdy był przygotowany na jakąś popularną lekturę a tu dwie lipne... kurde;/ z poprzednich lat matury były o wiele lepsze. Nie dość tego że w tym roku matematyka obowiązkowa to coś takiego na polskim...
30 czerwca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Źle.
Błagam Cię.. Jak można napisać ze w takim utworze jest podmiot liryczny. Podmiot liryczny jest w wierszu. W takim utworze tylko narrator!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLuchajcie powiem tak..blad kardynalny to cos takiego jak np. napisze sie ze Werter kochal Jagnę, ale miesjce akcji w Chlopach to bronowice. Za drobne pomylenie sie czy literowki nikt wam nie zaliczy pracy bo 70% osob by nie zdalo. Poza tym nie ma co sugerowac sie odpowiedziami z roznym portali bo niekoniecznie sa one zgodne z modelem z cke wiec lepiej na niego poczekac i wtedy byc pewnym a nie teraz sie zamartwiac...no i jak widze teksty ze za informacje z calosci utworu ktos obetnie punkty to juz w ogole masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ale jak napisalem, ze ona jest podmiotem lirycznym a reszta w miare dobrze to moge dalej normalnie zdac, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna ja natomiast napisalam, że Edelman jeszcze żyje ;/ szczerze nie pamietalam zeby on umarl, bo gościu dobrze sie trzymał, bylo to dosyć niedawno bo w październiku. Ile moga odjac mi za to? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego to nie wiem, to powazny blad. Takie rzeczy wiedza dzieci z podstawówki już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Błagam Cię.. Jak można napisać ze w takim utworze jest podmiot liryczny. Podmiot liryczny jest w wierszu. W takim utworze tylko narrator!
Błagam Cię... Jak można napisać, że w takim utworze jest narrator. Narrator jest w powieści. W utworze scenicznym nie ma żadnego narratora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mi Karola odpisalas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ale podkreślam nie jestem Bogiem ;p Mogę się mylić, ale osobiście za taki błąd odjęłabym duuużo punktów, bądź nie zaliczyła wcale:O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pomyliłam nr wypracowan to mogą mi nie uznać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy na jakiego sprawdzającego trafisz, tak mi się wydaje;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaliczyc ? niby dlaczego, skoro wyczerpałam temat a palnęłam tylko, że żyje... zreszta nie rozumiem dlaczego mowisz ze dzieci z podstawowki to wiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muffinka napisał:
Błagam Cię... Jak można napisać, że w takim utworze jest narrator. Narrator jest w powieści. W utworze scenicznym nie ma żadnego narratora!
Według Ciebie opowiadania obozowe to utwory sceniczne?? No nieźle, nieźle, wręcz pysznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wybaczcie, myślałam, że pisze ta osoba od podmiotu lirycznego, mój błąd. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie było opowiadanie obozowe tylko reportaż. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli napisałam że Kleant jest bratem Orgona to duży błąd??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale wiem, że to był reportaż, jednak zalicza się on do opowiadań obozowych (mówiąc ogólnie o treściach z tematyką obozową)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...